Põltsamaa ühisgümnaasium alustas taotluste vastuvõttu 2016/2017. õppeaasta I klassi

Märtsikuu esimesel päeval toimus Põltsamaa ühisgümnaasiumis infopäev sügisel kooliteed alustavate laste vanematele ja kõigile huvilistele, teatas kooli projektijuht. Avasõnad lausus kooli direktor Aimar Arula. Õppealajuhataja Riina Valdmets tutvustas eelmisel õppeaastal alustanud üld- ja aineõpetuse õppesuunda. Gaia kooli juhataja Marit Otsing tutvustas sügisel avatavat Gaia hariduse õppesuunda. Seejärel oli lapsevanematel võimalik küsida ja saada vastuseid.

Järgmised kokkusaamised nii Gaia hariduse kui ka üld- ja aineõpetuse suunas õppimist alustavate laste vanematele toimuvad 5. aprillil ja 3. mail kell 17.30 Lille tänava koolimajas. Vanematega vestlevad õppesuundade juhid ja kooli psühholoog Karmen Maikalu. Kooliga tutvuma on oodatud ka kõik lapsed, kellega tegelevad nende õpetajad.

Palume vanematel, kes soovivad, et nende lapsed alustaksid kooliteed 1. septembril Põltsamaa ühisgümnaasiumi I klassis, tuua kooli kantseleisse (Veski tänav 5) 16.märtsiks taotluse. Taotlusele palume märkida ära ühtlasi ka õppesuuna: Gaia hariduse suund või üld- ja aineõpetuse suund. Täiendav info on kooli veebilehel www.poltsamaa.edu.ee  /Õppetöö / Vastuvõtt.Taotluse vormi saab kooli kantseleist või  kooli veebilehelt: www.poltsamaa.edu.ee  /Dokumendid / Blanketid.

Vooremaa