Põltsamaa Felix laiendas kõrvitsahoidiste sortimenti

Eesti juhtiv toiduainete ja hoidiste valmistaja Põltsamaa Felix suurendas käimasoleval kõrvitsahooajal kohalikule turule toodetavate kõrvitsatoodete koguseid ning lisas sortimenti uue kõrvitsahoidise – Põltsamaa Sügisesalat, teatas ettevõte.

Mahedama maitsega letšotüüpi Põltsamaa Sügisesalatit valmistatakse kõrvitsast, paprikast ja tomatitest. “Mahedamaitseline kõrvits, intensiivsema maitsega paprika ning tomat annavad kokku tasakaalustatud, maitsva ja sügiseselt värvika köögiviljahoidise, mis on mõeldud peamiselt lisandiks prae kõrvale,” kirjeldas uut toodet Põltsamaa Felixi turundusdirektor Marek Viilol.

Sügisesalat jõuab poelettidele oktoobri jooksul. Enamus Põltsamaa Felixi kõrvitsatoodangust müüakse Soome ja Rootsi turule, kuid sellel aastal on märkimisväärselt kasvanud ka Eesti turule mõeldud kogused. “Laiendasime kõrvitsahoidiste sortimenti, kuna eestlaste isu kõrvitsahoidiste järele on aastaringselt pidevalt kasvanud,” lisas Viilol.

Tänavu kõrvitsahooajal ostis Põltsamaa Felix üheksalt Eesti talunikult kokku ligi 1000 tonni kõrvitsat. Kõrvitsahoidiste tootmine kestab järgmise nädala lõpuni.

Põltsamaa Felix on kõige laiema toiduainete valikuga juhtiv toiduainetetootja Eestis, tootes ja turustades ligi 350 toodet neljateistkümne erineva kaubamärgi all.
Vooremaa