Põltsamaa Felix laiendab kurgihoidiste sortimenti

Eesti juhtiv toiduainete ja hoidiste valmistaja Põltsamaa Felix laiendab kurgihoidiste sortimenti, lisades valikusse turu esimese ilma lisatud suhkruta konserveeritud kurgi, teatas ettevõte.

Põltsamaa Felix ostab tänavu kokku 2000 tonni kurki ning tegeleb hoogsalt kurgihoidiste tootmisega. Võrreldes eelmise hooajaga kasvatab ettevõte tänavu tootmismahtu ning lisab kurgihoidiste valikusse täiesti uue toote – Põltsamaa Kerge kurk.

“Tegemist on esimese ilma lisatud suhkruta valmistatud konserveeritud kurgiga Eestis. See on madala kalorsusega ja täiesti teistsuguses, kergelt hapendatud kurgi maitsega marinaadis, kuhu on lisatud mädarõigast, küüslauku, tilli, pipart ja soola,” selgitas ASi Põltsamaa Felix turundusdirektor Marek Viilol. 

Uus Põltsamaa Kerge kurk jõuab poelettidele septembris. Kurgihoidiste tootmine kestab septembri alguseni.

Põltsamaa Felixi tootmismahud suurenevad uue toote kõrvalt ka tänu ekspordi kasvule. Ekspordimahud on laienenud nii Soome, Rootsi, Läti kui ka Leedu suunal. Kokku vajab Põltsamaa Felix tänavu ekspordiks ja Eesti-siseselt müüdava toodangu jaoks 2000 tonni kurki.
Põltsamaa Felix on kõige laiema tootevalikuga juhtiv toiduainetetööstus Eestis, tootes ja turustades ligi 300 toodet kaheksa erineva kaubamärgi all.
Vooremaa