Politsei otsib Siimustis kadunuks jäänud meest

Politsei palub kaasabi selgitamaks 80-aastase Elmari asukohta, keda viimati nähti möödunud nädalavahetusel oma kodus Jõgevamaal Siimustis.

Meest nähti viimati 20. veebruari hommikul, kui ta läks Siimustist Jõgevale üüriraha välja võtma. Raha mees välja ei võtnud ega ole ka koju naasnud. Tema asukoht on seni teadmata.

Erakliku ja asotsiaalse eluviisiga mees on umbes 165 cm pikk ning hallide õlgadeni juustega. Kõndides on mees tasase sammuga ja veidike kööpas olemisega. Peas võib ta kanda kootud pruunikirjut mütsi, seljas pikka tumedat vihmamantlit. Teada on, et kodust lahkudes olid tal lahtised jalanõud. Piirkonnapolitseinik küsitles kohalikke elanikke, kuid nemad ei tea, kuhu Elmar minna võis. Tavapäraselt on ta oma kodus ega lävi väga kellegagi. Ühtlasi kontrolliti kodu ümbrus, piirkonda jäävad kauplused ja muud kohad, kuhu ta minna võinuks.

Kõigil, kel on infot kirjeldusele vastava mehe asukohast, palutakse sellest teada anda politsei telefonil 53416889 või politsei infotelefonil 612 3000.
Vooremaa