Politsei otsib Põltsamaal kodunt lahkunud 60aastast Hannot

Politsei palub kaasabi selgitamaks eile Põltsamaal oma kodunt teadmata suunas lahkunud 60aastase Hanno asukohta. Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja teatel nägid lähedased viimati meest 23. oktoobri hommikul, misjärel lahkus mees kellelegi sõna jätmata ning tema asukoht on seni teadmata. “Mehe telefon on välja lülitatud ja puudus kiire võimalus kohe tema umbkaudset asukohta selgitada. Nii alustasime juba eile õhtul maastikuotsingutega Hanno kodust pikki Põltsamaa linnatänavaid ja jõeserva. Samuti võtsime õhtu vältel ühendust kõigi meile teadaolevate inimestega nii Põltsamaal kui mujal Eestis, kelle juurde mees võinuks minna,” selgitas Jõgeva piirkonnapolitseinik Ivo Saarela.

Täna jätkab politsei linnas ja selle ümbruses maastikuotsingutega, et välistada järk-järgult kohad, kus meest ei ole. “Lisaks töötab politsei info kogumise ja analüüsimisega, et jõuda selgusele, miks ja kuhu mees lahkus, kas tema elu võib olla ohus ning millises piirkonnas tuleks veel otsinguid läbi viia, kui Põltsamaalt temast jälgi ei leita,” ütles piirkonnapolitseinik.

Hanno on umbes 185-190 cm pikk, kõhnema kehaehituse ja vuntsidega mees. Jalas võivad tal olla teksapüksid ning seljas kas hall jope või tume nahktagi.

Kui kellelgi on infot, mis aitaks Hanno asukohta tuvastada, palutakse sellest teada anda politsei telefonil 52 35 097 või 612 3000.

Vooremaa