Õpilased saavad viimaseid päevi 1500-eurost stipendiumit taotleda

Seitsmes stipendiumikonkurss Tulevikutalent 2017 ootab veel viimaseid päevi 5.-12. klasside õpilaste taotlusi. Kuni 1500 euro suuruste stipendiumitega tunnustatakse teadus-, spordi-, kultuuri- ja ettevõtlikkustalente, teatas Maxima Eesti.

Iga-aastast talendikonkurssi korraldava Maxima Eesti avalike suhete juht Katja Ljubobratets selgitas, et kandideerima oodatakse silmapaistvaid tulemusi saavutanud noori, kel jagub innukust ja soovi panustada ühiskonna arengusse ka laiemalt. “Tänaseks on Tulevikutalendi konkursile laekunud juba hulgaliselt ankeete tublidelt ja võimekatelt noortelt, kel on ambitsiooni koolitöö kõrvalt püüelda enda valitud valdkonnas tipu poole. Oma taotlusi saavad noored edastada konkursi kodulehel veel viis viimast päeva,” räägib Ljubobratets.

“Stipendiumikonkurss on suurepärane võimalus noorel oma unistustele samm lähemale astuda. Tunnustus ja stipendium tulevikuplaanide elluviimiseks aitavad tublidel noortel oma eesmärke paremini saavutada,” julgustab Ljubobratets kõiki noori, kes pole veel oma avaldust saatnud.

Tänavu jagab Maxima Eesti andekatele noortele igas kategoorias kolm stipendiumi, millest esikohti premeeritakse 1500, teise koha omanikke 1000 ja kolmanda koha omanikke 500 euro suuruste stipendiumitega. Tulevikutalente asuvad hindama oma valdkonna asjatundjad: füüsik ja Rakett 69 saatejuht Aigar Vaigu, olümpiavõitjast korvpallitreener Tiit Sokk, ETV+ peatoimetaja ja noorte ettevõtlikkuse edendaja Darja Saar ning laulja ja muusikanäitleja Gerli Padar.

Tulevikutalent 2017 ootab andekate noorte taotlusi hiljemalt 15. mail kodulehel www.tulevikutalent.ee<http://www.tulevikutalent.ee>, kust leiab kandideerimiseks kümme lihtsat sammu ja varasemate võitjate poolt õpetlikud videod: https://youtu.be/NCXyn0TPZB4 ja https://youtu.be/VkaA95vVITA.
Vooremaa