Omniva süsteemide töö on taastatud, saadetised jõuavad klientideni hilinemisega

Täna hommikul aset leidnud Omniva sisevõrgu rike lahendati kell 10:50. Kõik tänased saadetised jõuavad klientideni hilinemisega, teatas ettevõtte kommunikatsioonispetsialist.

Ettevõte teeb kõik endast sõltuva, et rikkest põhjustatud viivitus saadetiste kättetoimetamisel oleks võimalikult lühike. Kõik Omniva pakiautomaadid saavad täidetud hiljemalt täna kella 17ks. Ühtlasi saavad kõik kliendid oma paki saabumisest ka sõnumi.

Kullerteenuse klientidega, kellega oli kokku lepitud paki kättetoimetamise aeg täna hommikupoolikuks, sõlmitakse hiljemalt kella 14ks uus kokkulepe paki kättetoimetamiseks. Kullerpakid toimetatakse kohale enamjaolt tänase päeva jooksul, üksikutes maapiirkondades hiljemalt homse päeva jooksul.

Perioodika- ning reklaamikandes viivitusi ei esinenud. Ka postkontorid ning Omniva klienditugi jätkavad klientide tavapärast teenindamist. Samuti on taas ligipääsetav Omniva veebilehekülg.

Hommikul aset leidnud võrguhäire tõttu jõuavad kõik tänased saadetised klientideni hilinemisega. Rikke ajal oli häiritud ka postkontorite töö, ettevõtte infoveeb ning kõnekeskus ja e-postid.

Vooremaa