Oma kohvitopsiga saab Circle K-s soodustust

Alates laupäevast pakub Circle K jäätmetekke vähendamise nädala raames võimalust osta oma termostopsiga kuumi jooke tavahinnast kümme protsenti soodsamalt, teatas ettevõtte turundusjuht.

“Soovime hinnasoodustusega tähelepanu tõmmata sellele, et iga kasutamata jäänud ühekordne pakend on loodusele suur sääst ning kõigil on võimalus igapäevaselt anda ka enda panus,” ütles Circle K toidukaupade ja jookide tootejuht Kristi Koger.

Kõik oma termostopsiga kliendid saavad kohvi- või mõne teise kuuma joogi hinnast kümme protsenti soodustust. Oluline on märkida, et Circle K kohviautomaatidest saab endale meelepärast jooki lasta termostopsidesse, mille kõrgus ei ületa 17 sentimeetrit.

“Tavalise L suuruses kohvijoogi suurus on 350 ml ja see mahub kenasti keskmise suurusega termostopsi, XL jooki tuleb masinast 500 ml ja see klassikalisse termostopsi ära ei mahu,“ märkis Koger.

Kui jäätmetekke vähendamise nädala jooksul klientidele pakkumine meeldib ja see kasutust leiab, plaanib Circle K oma topsiga kohvi ostjatele ka püsivama pakkumise teha. “Tegemist on proovinädalaga, aga kui saame klientidelt positiivset tagasisidet, siis tegutseme kindlasti selle nimel, et termostassiga ostjatele püsipakkumine teha,” lubas Koger.

Circle K mugavuspoodidest on võimalik osta musta kohvi, piimakohvi, café lattet, flat white kohvi, cappuccinot ja piparmündikakaod. Samuti on poodides saadaval erinevad siirupid jookide maitsestamiseks ning piima asemel kasutamiseks sojapulber. Ja hooajaliselt saavad kliendid lisada oma lemmikkohvile talvisel hooajal ka vahukoort.

Circle K Eesti AS opereerib täna 76 teenindusjaamaga üle Eesti, millest 57 on täisteenindusjaamad, 1 mugavuspood ja 18 automaatjaama. Ettevõttes töötab ligi 700 inimest, enamik neist teenindusjaamades.

Vooremaa