Nädalavahetusel sõidavad rongid muudetud sõiduplaani järgi

Sellel nädalavahetusel ehk 12.-13. novembril sõidavad Ida- ja Kagusuunal rongid muudetud sõiduplaani järgi, teatas Elroni kommunikatsiooni- ja turundusjuht.

Jõgeva raudteejaama peatee remondi tõttu kehtib 12.–13. Novembril muudatustega sõiduplaan ning vajalik on rongiliikluse osaline asendamine bussidega. Muudatusi on ka Tartu-Koidula ja Tartu-Valga liini sõiduplaanides.

Raudteeremont Jõgeval toob olulisi muudatusi Tallinn-Tartu liini sõiduplaanidesse. Laupäeva lõunast kuni pühapäeva hommikuni teenindab Elron reisijaid asendusbussidega Tapa-Tartu või Vägeva-Tartu lõigul. Saabuval nädalavahetusel sõidavad Elroni rongid erisõiduplaani järgi.

Remondi tõttu ei ole 13. novembril käigus reis 011 (7:29 Tartu-Tallinn). Reis nr 013 väljub Tartust Tallinna kell 9:38 ehk tavapärasest üle poole tunni hiljem.

Ka kaks Kagusuuna reisi väljuvad 13. novembril tavapärasest üle poole tunni hiljem. Reis nr 383 väljub pühapäeva hommikul Koidulast Tartusse erandkorras kell 8:11. Tartu-Valga reis nr 333 väljub kell 8:26 ehk samuti üle poole tunni hiljem.

Tallinn-Rakvere-Narva liini reiside sõiduplaani muudatused ei mõjuta.

Sõiduplaan on leitav Elroni kodulehe sõiduplaani otsingust, tasuta rongiinfot saab ka telefonilt 6160245. Ronge asendavate busside peatused on märgistatud Elroni värvides tahvlitega.

Rohkem infot raudteeremontidest tingitud sõiduplaanimuudatuste kohta: http://elron.ee/tapa-tartu-ja-liiva-rapla-raudteeremont-soiduplaanid-ja-praktiline-info/

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ühistranspordiettevõte, mis pakub Stadler FLIRT elektri- ja diiselrongidega reisijaveoteenust kõigil Eesti siseriiklikel rongiliinidel.

Vooremaa