Märgake piirkonna tublisid ettevõtjaid

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse eestvedamisel toimub tänavune konkurss 17. korda. Ettevõtluse Auhinna konkurss on riigi kõrgeim tunnustus silmapaistvatele ja edumeelsetele ettevõtetele. Ajalugu on näidanud, et avalik tunnustus ja tähelepanu on avanud ettevõtetele uusi uksi – see on selge signaal konkursi mõjust ja olulisusest.

  1. aasta konkursil selgitatakse välja silmapaistvamad ettevõtted viies kategoorias:aasta eksportöör; aasta uuendaja; aasta välisinvestor; aasta piirkonna ettevõte; aasta vastutustundlik ettevõte.

Koostöös valdkonna asjatundjatega, kes hindavad nii ettevõtte majandusnäitajaid kui väärtuseid ja panust ühiskonda, valitakse igas kategoorias välja kolm kõige märkimisväärsemat ettevõtet ehk auhinna nominenti. Seejärel valib esinduslik žürii nominentide seast välja iga kategooria võitja. Konkursile kandideerimine on avatud 30. juunini 2017.

“Et kohalikud omavalitsused saavad olema ettevõtlusele soodsa keskkonna loomisel ja arendamisel keskses rollis, siis on see hea võimalus panustada juba täna oma piirkonna tublimate ettevõtjate märkamisse. Ettevõtjad vajavad tunnustamist, kaasamist ja hoolimist. Siis on nad avatud toetama ka kohalikku kogukonda, toetama vajalikke teenuseid, et leiduks piisavalt kvalifitseeritud õnnelikke töötajaid ja tänulikke tarbijaid. Võtke aeg maha ja märgake oma piirkonna tublit ettevõtjat! Esitage oma kandidaat konkursile,” ütles Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus (JAEK) juhataja Marve Millend.

Vooremaa