Maanteeamet otsib innovaatilisi ideid meeste nähtavaks tegemiseks

Eesti statistika näitab, et noored linnamehed vanuses 26–34 eluaastat peavad ennast vaid autoroolis istujateks ja seetõttu muutuvad sõidukist väljudes tontideks teel. Meie missioon on ka nemad silmapaistvaks teha, teatas maanteeamet.

Olete märganud inimesi, kes kannavad enda küljes midagi enneolematut ja innovatiivset, olles tänu sellele silmapaistvad kõigile? Või meenuvad teile just need mustad kogud, kes ei ole ennast nii nähtavaks teinud? Põhjuseid, miks ta ei ole ennast nähtavaks teinud on mitmeid: tal oli helkur, mis kadus ära; ta ei ole leidnud meelepärast toodet; ta unustab helkuri enda külge kinnitada või ta lihtsalt ei tea, miks helkur on vajalik. Just siin saate appi tulla.

Inspireerige neid oma ideega – olgu selleks väike vidin, pealaest jalatallani ulatuv kombekas või hoopis midagi kolmandat.

Tingimused on lihtsad:

* idee peab lahendama probleemi, et noored, 26–34-aastased mehed ei tee ennast liikluses nähtavaks;

* mida innovaatilisem lahendus, seda parem;

* saatma selle hiljemalt 01.detsember.2017 e-maili aadressile: gerli.grynberg@mnt.ee<mailto:gerli.grynberg@mnt.ee>

Maanteeameti ennetustöö osakond paneb kokku žürii, kes valib välja parimad tooted või ideekavandid kalkuleerides hinna suhet, praktilisust, innovaatilisust, teostatavust, testrühma hinnangut ning ägedust. Võitjad pääsevad silma paistma 2018. aastal toimuvale Weekend Festivalile ning kes teab, võib-olla on just sinu loodud innovatsioon varsti ka massides.

Vooremaa