Lööge kaasa Teeme ära veeohutustalgutel ja paigaldage kodukoha suplusranda veeohutusstend

Päästeamet kustub Jõgevamaa elanikke osalema Teeme ära veeohutustalgutel. Osaleda saate kas talgujuhina eest vedades või abilisena juba olemasolevate talgutega liitudes, teatas päästeameti lõuna päästekeskuse kommunikatsioonijuht.

Veeohutustalguid saab jätkuvalt registreerida, kuid kui talgute eesmärk on veeohutusstendi paigaldamine, siis stendile käivaid päästevahendeid ja infotahvleid päästeamet enam 7. maiks soovijatele kätte toimetada ei jõua. Need antakse üle hiljem. Tähtis on soov ja huvi stend oma kodukoha suplusranda ehitada. Nii et julgelt veeohutustalguid registreerima!

Talgujuhina oma talguid registreerida või juba registreeritud talgutel osalemiseks saad end kirja panna kodulehel: www.teemeara.ee<http://www.teemeara.ee>. Sealt leiate ka juhised stendi ehitamiseks ning seal samas on võimalik esitada taotlus päästeametile päästevahendite ja infotahvli saamiseks.

Jõgevamaal on praeguseks veeohutustalguid registreeritud kümme, mille raames mitmed veekogude kaldad ja rannad korda tehakse. Veeohutusstendid paigaldatakse Jõgevale Pedja jõe randa, Palamuse aleviku supluspaikadesse, Põltsamaa valda Võisiku paisjärve äärde ning Pajusi valda Aidu järve äärde.
Vooremaa