Laupäeval tuleb Alatskivil lillepidu

Laupäeval, 23. mail toimub Alatskivi lossipargis ja lossis Josephine lillepidu. Kell 12 avatakse lossi teisel korrusel üks väga omapärane ja ainulaadne kollaažnäitus, teatas korraldaja.

Loominguliste tööde autoriks on Siiri Ušakova, kes küll meelsamini kasutab oma pseudonüümi – Iris Leid. Kõrvaltvaatajad on nentinud, et lihtsast paberkollaažist on autor jõudnud töödeni, mida võiks vabalt ka tänapäeva-keeles nimetada 3D. Kasutatud on nii kuivatatud taimelehti, viljapäid, aga ka tekstiili, sulgi, puukoort. Tasub vaatama minna.

Vihje:
23. mail 2015 toimub Alatskivi lossipargis ja lossis Josephine lillepidu. Kell 12.00 avatakse lossi teisel korrusel üks väga omapärane ja ainulaadne kollaažnäitus. Loominguliste tööde autoriks on Siiri Ušakova, kes küll meelsamini kasutab oma pseudonüümi – Iris Leid. Kõrvaltvaatajad on nentinud, et lihtsast paberkollaažist on autor jõudnud töödeni, mida võiks vabalt ka tänapäeva-keeles nimetada 3D. Kasutatud on nii kuivatatud taimelehti, viljapäid, aga ka tekstiili, sulgi, puukoort.

Tasub ise oma silmaga üle vaadata.

Vooremaa