Kuremaal toimuvad Meie Liigume triatlon ja avaveeujumisvõistlus 23. juulil

Spordiklubi Meie Liigume eestvedamisel toimub 23. juulil Kuremaal Meie Liigume IV Kuremaa triatlon ja Meie Liigume III Kuremaa avaveeujumisvõistlus, teatasid korraldajad. Tegemist on traditsiooniks kujunenud spordivõistlustega, mis esimest korda toimuvad ühel päeval.

Neljas Meie Liigume Kuremaa triatlon saab alguse 23. juulil kell 11.00. Tänavu on võistlusel rohkem võistlusklasse ning toimuvad stardid noortele, harrastajatele ja võistkondadele ning samuti ka pikem põhidistants. Võistluse käigus antakse välja ka triatloni Vooremaa meistritiitlid.

Meie Liigume IV Kuremaa triatlon on ühtlasi tänavuse Meie Liigume Medita triatlonisarja avaetapiks. Lisaks Kuremaale toimuvad võistlused ka 13. augustil Rõuges ja 21. augustil Tõrvas.

Lisainfo triatlonivõistluse kohta on leitav aadressilt 
https://www.sportos.eu/ee/et/meie-liigume-iv-kuremaa-triatlon/
Sealsamas saab ennast ka kuni 17. juulini soodushindadega registreerida!

Kuremaa triatlonile järgneb algusega kell 17.30 Meie Liigume III Kuremaa avaveeujumisvõistlus, mis esmakordselt on ka Eesti Ujumisliidu avaveeujumissarja üheks etapiks!

Lapsed ja noored saavad võidu ujuda 250 meetrit, harrastajate distantsiks on üks kilomeeter ning põhivõistlusel tuleb ujuda kaks kilomeetrit. Esimest korda võetakse võistlusel aega kiipidega.

Täpsem info Meie Liigume III Kuremaa avaveeujumisvõistluse kohta on 
leitav aadressilt 
http://meieliigume.ee/uritused/uritus/meie-liigume-iii-kuremaa-avaveeujumisvoistlus/
Sealsamas toimub ka võistlusele eelregistreerimine!

Meie Liigume Kuremaa üritusi toetavad Jõgeva vallavalitsus, kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupp, Kuremaa ujula, Kuremaa loss, Kuremaa Vabatahtlik Järvepääste, Eesti Ujumisliit, Medita kliinik, meditsiinilabor Synlab, Tarmeko, Ikodor, Ehitustrust, Reginett ja Enervit.
Vooremaa