Kodu- ja aiakonkurss Kodu kauniks ootab uusi osalejaid

Juba 15. aastat korraldab Eesti suurim kuukiri Kodu & Aed silmapaistvate kodude ja väärikate aedade konkurssi Kodu kauniks, teatas ajakiri. Tänavu ootab osalejaid varasemast veelgi enam preemiaid ning kopsakam auhinnafond, kingituse saavad ka kõik osalejad. Toimetus ootab aiakategooria kandidaate 15. juuliks, kodukategoorias 15. augustiks.

Võistlusel Kodu Kauniks tunnustatakse Eesti kauneid ja nutikaid kodu- ja aiakujundusi; ajakirja kaudu jõuavad paljude lugejate ning huvilisteni nii põnevad kodukujundamise ideed kui ka innustavad kogemused. Konkursile osalema on oodatud kõik huvilised olememata vanusest, elukohast, perekonna, kodu või aia suurusest. Eraldi tuuakse esile ka silmapaistvaid ideid ja erilisi lahendusi oma kodu või aia mõnusaks muutmisel.

Võistlusele esitatud kandidaatide hulgast valitakse fotode põhjal välja finalistid, keda külastab žürii. Külaskäigu ja profifotode põhjal selguvad sügiseks parimad – kes pälvivad tänavu Eesti aasta kodu ja aasta aia preemia. Peale selle antakse välja arvukalt hinnalisi eripreemiaid, näiteks noore pere kodule ja aiale, parimale värvilahendusele, parimale maastikukujundusele jm. Tiitliga aasta kodu kaasneva  peapreemia annab juba 14. korda välja Swedbank. Aasta aia tiitlit premeerib Bauhof. Ka tänavu valitakse eelhääletusega publiku lemmikkodu, mida premeerib Endover Kinnisvara.

Võistlusel osalemiseks saatke vähemalt kaheksa fotot oma kodust või aiast, grilli- või puhkealast, väliköögist, mängunurgast või heast ideest e-posti aadressile kodukauniks@ajakirjad.ee (edastada võid ka piltide allalaadimislingi) või paberkandjal ajakirja Kodu & Aed aadressile Liivalaia 13/15 Tallinn 10118.

Lisage fotodele tutvustav kaaskiri, kus tutvustate oma peret, kodu ja/või aeda. Ärge unustage aadressi, meiliaadressi ning telefoninumbrit!

Vooremaa