Käivitus üleriigiline konkurss “Võida klassireis!”

Ecolines Eesti korraldab üleriigilise loovtööde konkursi “Võida klassireis!”, millest on osa võtma oodatud kõik 4.-6. klasside lapsed, teatas ettevõte.

Konkursil osalemiseks tuleb 4. detsembriks saata Ecolines’ile joonistus, maal, foto või video teemal “Unistuste reis Ecolines bussiga”. Parima loovtöö autorit premeeritakse auhinnaga, milleks on bussireis Riiga kogu oma klassi jaoks.

Ecolines Eesti tegevjuhi Elis Kovaljovi sõnul on teretulnud ka klasside ühine osalemine, nii on võimalus klassireis klassile võita veelgi suurem. “Auhinnaks on bussireis Riiga, mis väljub kooli eest hommikul ja toob lapsed tagasi kooli juurde õhtul. Sobiva kuupäeva klassireisi
korraldamiseks leiame koostöös võitnud klassi õpetajaga,” tutvustab Elis Kovaljov konkursi auhinda.

Loovtöö saatmise tähtajaks on 4. detsember. Selleks ajaks peab loovtöö saabuma, kas posti teel aadressile Ecolines Estonia, Tartu mnt 68, Tallinn 10144 või e-kirja teel info@ecolines.ee. Töö juurde palutakse märkida lapse nimi, telefoninumber, kooli nimi, kooli aadress ja klass.

Saabunud tööde hulgast valib Ecolines’i meeskond välja parima. Heas töös on nii loovat ideed kui ka heal tasemel elluviimist.
Lisainfo: http://ecolines.net/et/firmast/voida-klassireis
Vooremaa