Jura ja Lavazza toetasid Jõgeva tenniseklubi arengut tennisepallidega

Eile anti pidulikult Jõgeva tenniseklubile Artemis üle Eesti meistrivõistlustel kogutud 188 tennisepalli. Pallid soetasid võistluste korraldajad Jura ja Lavazza kogu võistlusel teenitud tulu eest, tennisepallidega varustas toetusprojekti Sportland, teatasid toetajad.

“Et Jura on maailma tennisetipu Roger Federeri suurtoetaja ning Lavazza Grand Slam tenniseturniiride ametlik kohvivarustaja, siis oli meie otsus panustada Eesti noorte tennise arengusse igati loogiline samm. Koos Eesti Tennise Liiduga otsustasime, et just Jõgeva tenniseklubil Artemis võiks pallidest kõige rohkem kasu olla,” sõnas Jura maaletooja Rickman Trade’i juhatuse liige Silver Rits.

10.–16. juulil toimusid Tallinnas Eesti meistrivõistlused tennises, mille raames korraldasid võistluste toetajad Jura ja Lavazza kampaania, kus iga 1-euro maksnud tassi kohvi pealt annetati Eesti noortele tennisistidele üks uus tennisepall. Kokku kogunes kohvitassidega võrdne arv ehk 188 uut tennisepalli, mis anti eile meistrivõistluste autasustamisel pidulikult üle Jõgeva tenniseklubile.

“Arvestades, et ühe tennisepalli keskmine kasutusaeg on neli kuud, on antud kingitus uute tennisepallide näol suur panus Jõgevamaa tennise arengusse. Kindlasti võtame pallid kasutusele juba eeloleval nädalavahetusel Jõgevamaa tennise meistrivõistlustel,” sõnas Jõgevamaa tenniseklubi Artemis esindaja Priit Jõeäär.

“Tänu Kontaveidile ja tema hiilgavatele esitlustele on Eesti tennis taas fookusesse tõusnud. Lisaks Anettile on pildil üha rohkem noori andekaid tennisiste, kel on tennise harrastamise jaoks palju tahtmist, ent võib-olla puudu vajalikust varustusest. Et armastus tennise vastu seetõttu ei kannataks, loodame ka tulevikus tenniseliiduga rohkem sarnaseid kokkupuutepunkte leida,” lisas Rits.

Vooremaa