Jõgevamaalt on eakate festivalile sõitmas ligi 100 inimest

Tänavu 30. septembril ja 1. oktoobril toimuvale eakate festivalile on Jõgevamaa BENU apteekidest välja antud ligi 100 vabapääset. Rahvusvahelist eakate päeva tähistav festival toimub Tallinnas Salme kultuurikeskuses, teatasi korraldajad. 

Festivali tasuta piletid on Jõgevamaa BENU apteekides saadaval kuni festivali esimese päevani ehk 30. septembrini. Harivat ja meelelahutuslikku eesmärki kandva ainsa eakatele suunatud suurürituse raames saab osaleda loengutel, võtta osa töötubadest, kuulata kontserti ja kohtuda lemmiktegelastega sarjast Õnne 13. Teiste seas räägib Hendrik Relve kõrges eas reisimisest, toitumisteadlane Mai Maser tervislikest eluviisidest ning apteeker Liia Saava immuunsüsteemi tugevdamisest. Festivalil on ka BENU apteegi nõuandepunkt, kus saab teha tasuta südametervise raporti, lasta mõõta vererõhku, veresuhkrut, kolesteroolitaset ning küsida asjakohast tervisenõu.

Festivali infoga saab tutvuda kodulehel www.eakatefestival.ee. Kuuendat aastat toimuva festivali korraldaja on MTÜ Inkotuba koostöös ajakirjaga 60+.

Vooremaa