Jõgevamaa rekordid: suurim helistaja rääkis kuus mobiiliga 56 tundi

Tele2 statistika järgi on Jõgevamaa aktiivseim helistaja tänavu mobiiltelefoniga rääkinud keskmiselt 56 tundi kuus ning suurim sõnumisaatja edastas keskmiselt 34 SMS-i päevas, teatas Tele 2 Eesti kommunikatsioonijuht.

Tele2 tootedirektori Katrin Aroni sõnul domineerivad Jõgevamaa aktiivsemate helistajate esikolmikus mehed. “Soodsad paketid ja kõneminuti hind on muutnud helistamise igati argiseks suhtlusviisiks ning aktiivseim klient on jaanuarist maikuuni rääkinud kokku 281 tundi, näiteks maikuus helistas ta 44 tunni jagu,” märkis Aron ning lisas, et rekord kuulub siiski naisterahvale.

Kui helistamisaktiivsuses teevad Jõgevamaa naistele silmad ette mehed, siis innukaimate sõnumisaatjate seas leidub rohkem naisi. Maakonna aktiivseim sõnumisaatja oli naisterahvas, kes edastas tänavu kuus keskmiselt 1017 sõnumit ehk ligi 34 SMS-i päevas.

Statistika järgi elavad Eesti aktiivsemad mobiiltelefoni kasutajad aga Lääne-Virumaal. “Sealne suurim helistaja rääkis ühes kuus telefoniga tänavu keskmiselt 109 tundi ehk ligi neli tundi päevas ning kõige aktiivsem sõnumisaatja edastas kuus keskmiselt üle 11 000 SMS-i,” ütles Aron.
Vooremaa