Jõgevamaa lapsed saavad Inglipuult 40 kingitust

Kingikampaania Inglipuu raames kogutud kingitused jõuavad Jõgevamaa sotsiaaltöötajate abiga pühadeks vähemkindlustatud perede lasteni. Projekti kaudu said jõulupakid 40 Jõgevamaa last. Kokku jõuavad kingitused 1300 lapseni üle Eesti, teatas Maxima Eesti avalike suhete juht.

Jõgeva lastekaitse peaspetsialist Kristiina Meinberg-Kadai sõnul on heategijate abi peredele suureks abiks. “Inglipuu kampaania teeb saabuvatel pühadel 40 Jõgevamaa lapse meeled rõõmsamaks. Teame väita, et nende laste vanemad ise ei oleks kohe kindlasti suutnud neid laste soove täita. Seetõttu oleme väga tänulikud kõigile neile, kes oma õla alla panid ja aitavad luua ka abivajavates peredes pühadetunnet,” sõnas Meinberg-Kadai.

Heategevusprojekti algataja Maxima Eesti tegevjuht Vygintas Šapokas tänab kõiki eestimaalasi, kelle asendamatu abiga on laste jõuluunistused täidetud. “Suur kummardus kõikidele headele inglitele, kes võtsid neil pühadel 1300 lapse jõuluunistused täitmiseks. Väga liigutav oli näha, et inimesed lõid head tegemises kaasa mitmekesi – kes võttis kaasa sõbrad, kes kolleegid ja kes tegi kingi koos koolikaaslastega,” rääkis Šapokas. ”Tänu mitmetele sadadele eestimaalastele toome jõulurõõmu ka nendele lastele, kel heade abistajate toeta võinuks pühad jääda jõulukingita,” lisas Šapokas.

Inglipuu kingikampaania ajal sai igaüks täita mõne vähemate võimalustega pere lapse jõulusoovi. Valdav osa kingitustest on täidetud heade inimeste poolt üle Eesti ja suur osa on sotsiaaltöötajate abiga jõudnud juba ka abivajajateni. Kingid jõuavad kõikide lasteni pühade ajal. Inglipuu on Maxima Eesti iga-aastane jõulueelne heategevuskampaania. Projekti raames saab igaüks täita mõne vähemkindlustatud pere lapse kingisoovi. Tänavu ootas 42 Maxima kaupluses üle Eesti täitmist 1300 kingisoovi.

Vooremaa