Jõgeva põhikooli direktorile on asendaja valitud

Jõgeva vallavalitsus kinnitas konkursi komisjoni ettepanekul oma 6. juuli istungil ametisse Kuuno Lille. Kuuno Lille alustab Jõgeva põhikooli direktorina tööd 21. augustil.


„Kandidaate, kes kõik olid kogemustega haridustöötajad, oli kuus. Nende seast kutsus komisjon vestlusele kaks. Valituks osutus kauaaegne Palamuse gümnaasiumi direktor Kuuno Lille. Tema eelisteks oli pikaajaline juhtimiskogemus ja praegune töö Jõgeva põhikoolis, tänu millele on ta hästi kursis kooli ootuste ja vajadustega,“ ütles Jõgeva vallavanem Tiit Lääne.
Kuuno Lille on sündinud 1970. aastal Palamusel, lõpetanud Palamuse keskkooli 1988. aastal ja 1993. aastal Tartu ülikooli. Hariduselt on Lille matemaatika-, füüsika- ja informaatikaõpetaja.
Peale ülikooli lõppu asus Kuuno Lille tööle Palamuse keskkooli ning õpetas peamiselt informaatikat ja veidi ka matemaatikat. Palamuse koolijuhiks sai ta 2005. aastal ning pidas seda ametit 2018. aastani.
2018 asus ta tööle Jõgeva põhikooli haridustehnoloogina.
Kuuno Lille on abielus ning täiskasvanud tütre isa.
Vooremaa lugejad saavad vastse koolidirektori täpsematest plaanidest teada augusti lõpul, kui praegune direktor Triin Lõbu on talle kooli juhtimise üle andnud.

ANDRA KIRNA