Inglipuul ootavad täitmist veel 12 Jõgevamaa lapse kingisoovid

Esimese nädalaga tõid Eesti suurimas heategevuslikus kingikampaanias osalevad inimesed Jõgevamaa Maxima kauplustesse 3 kingitust, mis on tehtud vastavalt siinsetes vähekindlustatud peredes elavate laste jõulusoovidele. Inglipuudel on veel 12 kingisoovi, mis ootavad oma inglit, teatas Maxima Eesti avalike suhete juht.

Veel 31 lapse kingisoovid on juba Inglipuudelt võetud ja seeläbi jaekett ootab, kuni neid võtnud inglid kingitused ära toovad. “Ühtekokku teeb Inglipuu kingitused 46-le Jõgevamaa lapsele. Inglipuud asuvad Jõgevamaal Jõgeva linnas ja Põltsamaal. Suur tänu igaühele, kes on juba ingliks hakanud – meile kingituse ära toonud. Loodame, et sama kergesti teevad heateo nii need, kes on juba kingisoovi täitmiseks valinud, kui ka need, kes alles kaaluvad ingliks hakkamist,“ ütles Maxima Eesti peadirektor Vygintas Šapokas.

Kingi tegemiseks tuleks minna Inglipuu kampaanias osalevatesse Maximatesse, osta soovitud ese ükskõik millisest kauplusest ning tuua see tagasi samasse Maximasse hiljemalt 19. detsembril. “Seejärel pakime kõik kingid Inglipuu temaatikaga kottidesse ning toimetame kohalike sotsiaaltöötajate abiga jõulude- ja aastavahetuse perioodil lasteni,” selgitas Maxima Eesti avalike suhete juht Katja Ljubobratets. “Need kingisoovid, mis Eesti elanike seast oma inglit ei leia, täidab meie jaekett ja ükski laps jõulukingita ei jää,” kinnitas ta.

Igaühel on veel üks võimalus aidata headusel edeneda. “Tee selfi, kuidas sa inglipuult pärit kingisoovi täitsid ning postita see Facebooki viitega #inglipuu. Elus on pigem nii, et mina aitan sind ja sina aitad omakorda kedagi teist – just sellisel viisil jätkub headuse ahel,” kutsus üles Inglipuu kingikampaania patroon Gerli Padar.

Täiendavat infot Inglipuu kampaania ja selles osalevate kaupluste kohta leiab selle kodulehelt www.maxima.ee/inglipuu<http://www.maxima.ee/inglipuu>.

Vooremaa