Hiliskevad lisas invatakso ostufondi pisut alla 1300 euro

Telefonioperaatorite, pangaülekannete ja sularahamaksete kaudu lisandus Jõgevalt pärit Ants Väärsile uue invatakso ostmiseks 1293 eurot ja 12 senti ning koos on 22 002 eurot ja 24 senti, mis on veidi üle poole vajaminevast summast, teatas kampaania Aitame Antsul aidata”meediajuht.

Ants Väärsi nendib, et toetussummad on kokku kuivanud, tema taotlust saada projektiraha ei rahuldatud, kuid hea uudisena räägib ta sellest, et mõned ettevõtjad on lubanud tal autode tarvis garaaži üles lüüa. Vundamendi talvise appitõttamise hõlbustamise eesmärgil rajatavale hoonele on ta juba ise valmis teinud.

Lõuna-Eesti inimesed aga hoiavad jätkuvalt pöialt, et Ants oma uue auto ostmiseks vajaliku summa kokku saaks. 89-aastane Põlva memm Heli Raidla on tema teenust kasutanud juba mitu aastat. Memm kinnitab, et invaauto on vallale hea asi, sest sealtkandi vanainimestel on lapsed sageli maailma mööda laiali ega saa abis käia, Ants aga teab täpselt, kuhu haiged viia ja kus milline arst asub — vanainimestel on Tartu uutes haiglahoonetes väga raske liikuda ja õige koht üles leida. Heli Raidla loodab, et uuel autol on veel paremad võimalused lamavaid haigeid vedada.

Võimaluseks Ants Väärsit ja tema veetavaid haigeid toetada on annetamine avatud fondidesse: helistades telefonil 900 6677 annetad kümme eurot, OÜ Antsu Takso arveldusarvele EE611010220241726227 saab annetada enda jaoks sobiva summa. Heade uudiste portaal Goodnews algatas heategevuskampaania, mille eesmärgiks on aidata Põlvamaa heategijal Ants Väärsil soetada uus invatakso, millega tema saab omakorda abistada hädasolijaid. Uue invabussi maksumuseks hindab Ants Väärsi ligikaudu 40 000 eurot ja oodatud on iga toetus.
Kampaania kohta saab jooksvat ülevaadet kodulehelt:
http://aitameantsulaidata.ee/

Vooremaa