Heategevusühing ootab annetusi suurte perede laagri korraldamiseks

Heategevusühing Hea Tegu on korraldamas kogupereüritust lasterikastele peredele (kus kasvab vähemalt kolm alaealist last) “Meie Pere Suvelaager 2016”, mis sel korral toimub 24.-25. juulil Kääriku spordikesuses, teatas ühing.

Tänase seisuga on projekti eelarvest puudu veel veidi üle 2 000 EUR, et saaksime tagada kõikide tulijate transpordi kinni maksmise, majutuse ning toitlustuse kohapeal. Seetõttu oleme tänulikud iga väiksemagi toetuse eest.

24. juulil kell 12 algav ja 24 tundi kestev üritus on kõigile tasuta. “Meie pere Suvelaager” on mõeldud lasterikastele peredele üle Eesti. Suvelaagris ühendame meeldiva tervislikuga ning pakume kõikidele huvilistele võimalust kogu perega koos sportlikult ja lõbusalt oma aega sisustada. Kohapeal on kõigil soovijail võimalus mängida sulgpalli, lauatennist, tennist, võrkpalli, petanki, joonistada, osaleda teatevõistlustel jne. Lisaks eelpool mainitule on väiksematele lastele üritusel ka batuudid ning Xbox mängud.

Üritusele oodatakse kokku 30 peret, kuni ~200 inimest, kellest ~150 on lapsed.

Toetajate abiga makstakse kinni kõikide perede transpordikulud, toitlustuse, majutus- ning inventarikulud. Projekti kogu eelarve ületab 5 000 EUR piiri.

Lisaks eelnevale toimub selle ürituse vältel heategevusaktsioon sõudeergomeetril. Kõik soovijaid saavad ööpäeva jooksul sõuda eraldi märgistatud (Peasponsori nimelisel) sõudeergomeetril, millel iga sõutud meetri eest annetab Heategevusühing “Hea Tegu” 1 sendi liikumisele “Vanem vend, Vanem õde”.
Vooremaa