Elroni rongid sõidavad Võidupüha ja jaanipäeva ajal puhkepäevase sõidugraafiku järgi

Ida- ja Kagusuuna rongid sõidavad alates 22. juunist pühapäevase graafiku järgi, Edela- ja Läänesuuna rongid sõidavad puhkepäevaste sõiduplaanide järgi alates 23. Juunist, teatas Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht.

Edelasuuna sõiduplaanid:

Tallinna-Viljandi, Tallinna-Rapla, Tallinna-Türi ja Tallinna-Pärnu liinil sõidavad 22. juunil rongid reedese graafiku järgi, 23. ja 24. juunil puhkepäevase ning 25. juunil pühapäevase graafiku järgi.

Edela suunal on käigus kaks lisareisi: 22. juunil kell 18:30 väljub lisareis Tallinnast Viljandisse ning 25. juunil kell 20:00 Viljandist Tallinnasse.

Läänesuuna sõiduplaanid:

Tallinn-Keila, Tallinn-Kloogaranna, Tallinn-Paldiski, Tallinn-Riisipere, Tallinn-Pääsküla liinil sõidavad rongid 23.–25. juunil puhkepäevase graafiku alusel.

Ida- ja Kagusuuna sõiduplaanid:

Tallinn-Rakvere/Narva, Tallinn-Tartu, Tallinn-Aegviidu, Tartu-Jõgeva, Tartu-Valga ja Tartu-Koidula-Piusa liinil kehtib 22. juunil tavapärane reedene graafik ning 23.-25. juunil sõidavad rongid pühapäevase graafiku alusel. 21.–26. juunil Tallinna-Tartu liinil remonte ei toimu, mistõttu asendusbusse ei kasutata ja rongid sõidavad kogu liini ulatuses.

Kõik sõiduplaanid on leitavad sõiduplaani otsingust (www.elron.ee) reisi kuupäeva sisestamisel või kodulehelt: http://elron.ee/avaleht/soiduplaan.

Vooremaa