Elron tihendab sõidugraafikut, Tallinnast Tartusse jõuab vähem kui kahe tunniga

Elroni uus põhisõiduplaan hakkab kehtima alates 11. detsembrist. Liinile tuleb viies Tallinna-Tartu ekspressrong. Tänu tehtud remontidele on mitmete Tallinna-Tartu reiside sõiduaeg juba alla kahe tunni, teatas ettevõte.

Tänavu 11. detsembrist võtab Elron kasutusele uue põhisõiduplaani, mis kehtib 2017. aasta detsembrini. “Nüüd, kui Tapa-Tartu raudtee remonttööd on tänavuseks aastaks lõppenud,lisame Tallinn-Tartu liinile reisijaid teenindama veel ühe ekspressrongi. Et võimalikud on senisest suuremad sõidukiirused, jääb mitme Tartu liini reisi sõiduaeg alla kahe tunni. Ülemistele jõuab suisa tunni ja 50 minutiga,” ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

Lisandub Tallinn-Tartu ekspressreis nr 012, mis väljub iga päev Tallinnast kell 10:06 ning jõuab sihtpunkti kell 12:03. Tartust väljub ekspressreis nr 015 kell 12:06 ja jõuab Tallinnasse kell 14:04. Ka Tallinna-Tartu liini teiste reiside sõiduajad lühenevad, nii et ka tavarongiga jõuab Tallinnast Tartusse kiiremini kui bussiga. Senisest rutem saab rongiga ka Tallinnast Valka ja Põlvasse.

Sõiduplaan on leitav Elroni kodulehelt, tasuta rongiinfot saab ka telefonilt 616 0245.

Vooremaa