Eesti Looduse fotovõistlus ootab looduspilte

Ajakirja Eesti Loodus fotovõistluse võistlustöid saab esitada veel vaid 1. novembrini. Võistluse tingimustega saab tutvuda ja fotosid üles laadida Eesti Looduse veebilehel www.loodusajakiri.ee/eesti-looduse-18-fotovoistlus-2017, teatas ajakiri.

Eesti Looduse fotovõistlus on Eesti üks suuremaid loodusfotode konkursse. Tänavu kevadel välja kuulutatud 2017. aasta võistlus toimub juba 18. korda. Osaleda saab kuni 16-aastaste noorte ja täiskasvanute kategoorias. Mõlemas kategoorias valitakse välja parimad looma-, taime- ja seenefotod ning jagatakse ka palju eriauhindu. Noorte kategoorias antakse auhindu ka aiataime, kodu- ja lemmiklooma piltide eest. Iga võistlustöö juurde tuleb esitada ka lühike lugu, kus ja kuidas pilt on saadud ja kes on pildil. Võistluse piduliku lõpetamise ja võitjate väljakuulutamise aeg ja koht antakse teada novembris.

Eesti Looduse fotovõistlust toetavad auhindadega paljud asutused. Kui kellelgi on soov ja võimalus toetada võistluse piduliku lõputseremoonia korraldamist, siis tasub ühendust võtta korraldajatega.

Ajakirju Eesti Loodus, Eesti Mets, Horisont ja Gorizontõ Estonii annab välja MTÜ Loodusajakiri (www.loodusajakiri.ee).

Vooremaa