Eesti ANK lõpetab projekti rahvusvahelise konverentsiga

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus korraldab neljapäeval, 27. augustil Sauga Avatud Noortekeskuses rahvusvahelise noorsootöö konverentsi “Mis mõõdus? Mis mõttes?”, teatas noorteühendus.

Tegemist on projekti “Eesti ANK eestkoste tagamine” lõpukonverentsiga, millest võtavad osa noortekeskuste ühenduse partnerid Rumeeniast, Rootsist ja Iirimaalt ja teised noorsootöö kvaliteedist ja arengutest huvitatud inimesed.

“Räägitakse erinevatest noorsootöö programmidest, arengutest ja kvaliteedi mõõtmise tööriistadest,” ütles Eesti ANK projektijuht Pille Mardiste.

“Juttu tuleb ka noortekeskuses statistika kogumisest, kuidas seda analüüsida ja kasutada tegevuste planeerimisel.”

Rootsi, Iirimaa ja Eesti esinejad räägivad erinevate riikide noorsootöö võimalustest, kuidas tegevusi dokumenteeritakse ja analüüsitakse.

Konverentsil esinevad Mark Harding (Dublini linna noorsootöö komisjon), Jenny Anderson (Rootsi KEKS noortekeskuste võrgustik), Heidi Paabort (Eesti ANK), Pille Mardiste (Eesti ANK), Piret Talur ja Kristiina Valk (Tartu Linnavalitsus).

Kogu päeva jooksul on kohal kuulsuste personaaltreener Mirko Miilits, kelle abil saab kehakoostist mõõta. Päeva modereerib Venno Loosaar.

Projekt “Eesti ANK eestkoste tagamine” sai teoks tänu Avatud Eesti Fondi Vabaühenduste fondile.
Vooremaa