Circle K tõi turule wrappi keeratud burgeri ehk Wrapperi

Circle K alustas Eestis täiesti uue ja originaalse toote Wrapper pakkumist, mis on klassikaline burgeri sisu kõrbeda wrapi sees, teatas ettevõtte turundusjuht.

“Oleme eestlastele tutvustanud mitmeid uusi tooteid, nüüd toome täiesti uudse krõbeda wrapi sisse keeratud burgeri,” selgitas Circle K Eesti toidu valdkonna tootejuht Perbi Võsumägi.

“Kõik Wrapperid valmistatakse kohapeal vastavalt kliendi soovile ja käsitööna, seega on võimalik soovi korral näiteks mõni mittesobiv komponent burgerist ka välja jätta,” märkis Võsumägi.

Uue Circle K Wrapperi sisuks on väike grillpihv, remulaad, Cheddar juust, salsa, jääsalat, tomat ja punane sibul.. Kõik see on pakitud wrapi sisse nii, et seda on teel olles mugav süüa. Viimase poole aasta jooksul on Wrapper juba mitmes toode, mis on jõudnud wrapi vahele. Lisaks populaarsele Caesari kanawrapile, Liivimaa lihaveise kebabiwrapile ja lihavabale wrapile pakub Circle K võimalust endale tellida ka wrappi keeratud hot dogi.

“Uuendame vastavalt klientide soovile oma sortimendivalikut pidevalt ning püüame sealjuures jälgida ka maailmas levivaid trende. Meilt on palju küsitud ilma saiata tooteid ning wrapid on hea võimalus nautida rohkem oma lemmiksisu,” ütles Võsumägi.

Circle K Eesti AS opereerib täna 76 teenindusjaamaga üle Eesti, millest 57 on täisteenindusjaamad, 1 mugavuspood ja 18 automaatjaama. Ettevõttes töötab ligi 700 inimest, enamik neist teenindusjaamades.

Vooremaa