Baltic Agro avas eile Tartus uue esinduse

Eile avas Baltic Agro uue ja avara esinduse Tartus, kus on suur põllumajandustehnika saal ning kodu- ja aiatoodete ladu, teatas ettevõtte turundusjuht.

Uude 3000 ruutmeetril paiknevasse esindusse mahuvad avar müügisaal, ladu ning traktorite remondi- ja hooldehall. “Vajasime avaramat esindust, kuhu saame võimsad John Deere traktorid ja kombainid ning mahuka aiatoodete lao mahutada,” sõnas Baltic Agro Machinery tegevjuht Eiko Nõgols.

Salongis saab tutvuda 320-hobujõulise John Deere traktoriga 8R, äsja Hannoveri põllumajandusmessil esitletud hekseldiga JohnDeere X8, mugava murutraktoriga X590 ja paljude teiste masinatega.

“Meil on hea meel, et Lõuna-Eesti põllumehed saavad nii seemned, loomasööda kui ka vajalikud masinad kõik ühest majast. Aiatoodete kliendid saavad uuest esindusest soetada muruseemneid, aiaväetiseid, lilleväetiseid, taimekaitsevahendeid, dekoratiivkivimeid, puukoorekatet, külmakatteid ja paljusid teisi aiatooteid,” selgitas Baltic Agro tegevdirektor Ants Puusta.

Tartu esinduses töötab 16 töötajat, esindus asub aadressil Tehnika 5. Baltic Agro Machinery on alates tänavu 1. detsembrist John Deere põllumajandustehnika ning golfi- ja aiatehnika ainuesindajaEestis.
Vooremaa