Andke oma hääl Kamari võrkpalliplatsi kordasaamiseks

Eesti Võrkpalli Liit ja Oma Ehitaja AS rajavad või korrastavad tänavugi projekti Võrguplatsid korda raames üle Eesti kümme võrkpalliväljakut. Žürii on välja valinud kuus võitjat, kellele lisandub nädal aega Postimehe keskkonnas vältava rahvahääletuse käigus veel neli, teatas Võrguplatsid korda projektijuht Urmas Piik. Lisaks valis žürii veel kümme taotlust, kes hakkavad Postimees.ee veebilehel toimuval rahvahääletusel konkureerima. Nende hulgas on Kamari võrkpalliplats. 2000. aastal korrastati Kamaris staadion ja rajati sinna ka võrkpalliplats, kuid kahjuks tänaseks on see amortiseerunud. Kamari küla sooviks väga uut võrkpalliväljakut, sest läbi aastate on just see olnud küla lemmik pallimäng. Suviti igal tööpäeva õhtul kogunetakse umbes kolmeks tunniks mängima ja tihti on mängijaid rohkem, kui platsile mahub. Mängijaid on igas eas

Kuni 4. maini vältava hääletuse käigus selgub neli rahva lemmikut, kuhu samuti uued võrkpalliplatsid kerkivad. Kohtade lühikirjeldused ja fotomaterjali leiab alates tänasest aadressilt http://sport.postimees.ee/4092133/kampaania-vorguplatsid-korda-rahvahaaletus. Neli kõige enam hääli kogunud kohta, mis samuti võrkpalliväljaku rajamiseks vajaliku inventari saavad, selguvad 5. mail.

Mänguväljaku koos vajaliku inventariga rajab Eesti Võrkpalli Liit koostöös Oma Ehitaja AS-ga, transpordi teostab logistikafirma HRX Logistics ja palli annab väljaku esindajale Eesti Olümpiakomitee.

Vooremaa