Algas piletite müük Jõgevamaa laulu- ja tantsupeole

Tänavu 3. juunil võõrustab Kasepää laululava Jõgevamaa selle suve suurimat rahvakultuuripidu, millest võtab osa enam kui 1000 Jõgeva ja selle  naabermaakondade lauljat ja tantsijat. Peo korraldaja MTÜ Jõgevamaa Kultuurikoda on paisanud Piletimaailma  kaudu müüki umbes 300 piletit hinnaga viis eurot tükk, teatas MTÜ Jõgevamaa Kultuurikoda.

“Tahame  pealtvaatajaile pakkuda vaid parimaid kohti kontserdi nautimiseks,  seepärast on ka piletite arv piiratud,” ütles MTÜ Jõgevamaa Kultuurikoda juhatuse esimees Ainar  Ojasaar.

Rahvakultuuripäev algab Jõgevamaa laulupeoga kell 17. Seejärel astub  lavale rahvalikku tantsumuusikat viljelev ansambel Tuulelõõtsutajad.  Päeva lõpetab Jõgevamaa tantsupidu. Kõik see kokku kannab ühist  nimetajat “Hetked”. “Elu koosneb hetkedest – mida rohkem hetki me tabame ja endasse haarame,  seda rikkamaks me saame,” ütleb peo idee autor Ave Anslan. “Tänapäeva  elu virr-varris on inimeste mõttejõud pigem suunatud mujale kui mina  siin ja praegu hetke.” Lavastuse seovad tervikuks elu pöörihetked. Need  on eriti tähendusrikkad hetked, mis muudavad, mõjutavad inimese elu.” Laulupeo üldjuht on Mare Talve ja tantsupeo üldjuht Ave Anslan. Neid  abistavad Jõgevamaa parimad koorijuhid ja tantsurühmade juhendajad. Lisaks laulu- ja tantsupeole võõrustab Kasepää sel päeval ka Eesti toidu  ja käsitöö laata.

Vooremaa