Algas kandideerimine väikeettevõtjate koolitusprogrammi uutesse rühmadesse

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus koostöös Marketingi Instituudiga kutsuvad väikeettevõtete juhte ning omanikke osalema väikeettevõtja arenguprogrammi uutes gruppides. Koolitused algavad veebruaris ning toimuvad nii Tallinnas kui ka Tartus. Projekti rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest, teatas EAS.

“Esimesel hooajal osales programmis 70 ettevõtet ja enim hinnati tippkompetentsiga koolitajaid ning uusi ja praktilisi teadmisi, mis osalejate endi ettevõtete põhjal ka läbi arutati,” selgitas EASi ettevõtluse ja ekspordi keskuse koordinaator Katrin Eha. “Uuel tsüklil alustab taas viis rühma, kuhu ootame ambitsioonikaid väikeettevõtteid aktiivselt kandideerima,” lisas Eha.
Programmis osalemine annab nüüdisaegsed tööriistad ja teadmised, tugeva kontaktivõrgustiku ning suunised ekspordivõimekuse kasvatamiseks, tänu millele on võimalik ettevõttel kiiremini ning efektiivsemalt areneda ja rahvusvaheliselt kasvada.

Tänu Euroopa Regionaalarengu Fondi toetusele on koolitusprogrammi hind kaheksa päeva eest vaid 180€ (sisaldab käibemaksu). EAS korraldab koolitusi koostöös Marketingi Instituudiga, mis pakub täiskasvanute koolitusi turunduse, ettevõtluse ja ostujuhtimise valdkondades.

Kandideerimistähtaeg on 2017. aasta 23. jaanuar. Sooviavaldused saab esitada aadressil http://mi.ee/koolitused/easi-vaikeettevotja-arenguprogramm.
Vaata ka lisainformatsiooni: http://www.eas.ee/teenus/vaikeettevotja-arenguprogramm/
Vooremaa