Algas Jõgevamaa kodanikuühenduste tunnustamiskonkurss

Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus (JAEK) koostöös Jõgevamaa Kodukandi Ühenduse, Jõgevamaa koostöökoja, Jõgeva maavalitsuse ja Jõgevamaa Omavalitsuste Liiduga ootavad ettepanekuid 2017. aasta Jõgevamaa aktiivsete kodanikuühenduste tunnustamiseks, teatasid tunnustamiskonkursi korraldajad.

Korraldajate soov on esile tõsta neid ühendusi, kelle teod muudavad kodukoha paremaks, kogukonna ühtsemaks ning kodanikuühiskonna tugevamaks. Tunnustust jagatakse maakonna parimale kodanikuühendusele, kelle tegevus just sel aastal eriliselt silma paistis ning atraktiivsemale 2017. aasta kodanikuühenduse projektile. Kolmel piirkonnal – Jõgeva, Põltsamaa ja Peipsi- äär – on võimalik oma kodukoha ühendusi esile tõsta ja uue kategooriana antakse tunnustus välja parimale uuele kodanikuühendusele. Jõgevamaa Kodukandi Ühendus annab välja kategooria Sädeinimene 2017.

Kandidaate võivad kuni 10. novembrini esitada nii eraisikud, kodanikeühendused, ettevõtjad, kohalikud omavalitsused kui ka riigiasutused.

Konkursi ankeet on täidetav elektroonselt Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskuse kodulehel www.jaek.ee.

Parimate väljakuulutamine toimub 23.novembril 2017 Kodanikupäeval Põltsamaa lossi Konvendi restoranis.

Tunnustamiskonkursi läbiviimist toetavad Jõgevamaa Omavalitsuste Liit, Jõgeva maavalitsus, rahandusministeerium  ja Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK).

Vooremaa