Alates 17. juulist kehtib Elroni veebist ostetud üksikpiletitele 15protsendine soodushind

Alates esmaspäevast 17. juulist on kõigi Elroni veebist ostetud üksikpiletite hinnad 15 protsenti soodsamad, teatas Elroni turundus- ja kommunikatsioonijuht.

Kui seni kehtis veebist ostetud üksikpiletitele 10protsendiline allahindlus, millele lisandus Elroni sõidukaardi soodustus, siis alates 17. juulist on tavahinnast 15 protsenti soodsamad kõik veebist ostetud üksikpiletid ning Elroni sõidukaardi soodustust eraldi ei arvestata.

“Järjest enam reisijaid eelistab pileti osta internetist – võrreldes eelmise aastaga on veebist ostetud pileteid juba üle veerandi rohkem. Tänu sellele paraneb ka teeninduse kvaliteet rongides, kuna klienditeenindajatel jääb rohkem aega igale sõitjale keskenduda,” ütles Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. “Et piletiost oleks reisijale veelgi kasutajasõbralikum, oleme välja töötamas uut piletimüügisüsteemi, lisas Kongo.

Muudatus ei puuduta rongist ostetavate üksikpiletite soodustusi, sealjuures jääb senine 10-protsendiline allahindlus kehtima rongist Elroni sõidukaardiga ostetud piletitele. Ka perioodipiletid veebist ostes endiselt 10 protsenti soodsamad.

Vooremaa