40 parema perearsti hulgas on ka Palamuse ja Tabivere tohtrid

Eesti Perearstide Selts valis välja 40 parimat perearstipraksist üle Eesti, nende hulgas on ka Mairi Kotsar Palamuselt ja Minija Pääslane Tabiverest, teatas Eesti Perearstide Selts.

Hindamisel võeti arvesse praksise töökorraldust, arstiabi kättesaadavust, ravi kvaliteeti, sealhulgas haiguste ennetamist, arstiabi järjepidevust ning koostööd patsientidega.

Eesti Perearstide Seltsi juhatuse liikme Triinu-Mari Otsa sõnul ühendab parimaid praksiseid soov areneda nii organisatsioonina, pakkudes sealjuures häid võimalusi arstidele ning parimat abi patsientidele.

“Perearstid on aastaid tegutsenud selle nimel, et kvaliteeti hinnata süsteemselt. Praksiste hindamisel võetakse arvesse perearsti töö erinevaid aspekte, sest kvaliteet on perearstide jaoks oluline teema nii praksise korraldamisel kui igapäevases ravitöös. Perearstid ise on välja toonud, et hindamine annab ka ideid töökorralduseks ja edasiseks arenguks, et arstiabi oleks tõhusam ja patsiendisõbralik,” kommenteeris Triinu-Mari Ots.

Parimaid praksiseid autasustatakse perearstide aastakonverentsil, mis tänavu peetakse Balti perearstide konverentsi raames 10. – 11. septembrini  Pärnu kontserdimajas.

Vooremaa