12 Jõgevamaa vähekindlustatud lapse kingisoovi otsib veel heategijaid

Üle Eesti 31 omavalitsuse sotsiaaltöötaja abiga kokku kogutud vähekindlustatud perede laste jõuluunistusted on tänu Inglipuu kingikampaaniale kiiresti täitumas. Kuni 11. detsembrini on Jõgevamaa heategijatel võimalik täita veel 12 lapse kingisoovid, teatas Maxima Eesti avalike suhete juht.

Vähemkindlustatud perede lapsed saavad üle-Eesti inglipuudelt 1300 kingitust, neist 40 kingitust on Jõgevamaa lastele. Inglipuud, millel ripuvad veel 12 lapse jõuluunistused, asuvad Põltsamaa ja Jõgeva Maxima kauplustes.

Jõgeva lastekaitse peaspetsialist Kristiina Meinberg-Kadai sõnul oootab nende piirkonnas jõuluunistuste täitmist 40 last. “Jõulude lähenemisel kogusime kokku meie piirkonna nende perede laste jõulusoovid, kelle vanematel endil paraku napib võimalusi kingituste tegemiseks. Seniks kuni meil on selliseid peresid, kelle jaoks saab tänuväärt Inglipuu kingikampaaniaga abiks olla, siis kutsume kõiki, kel võimalus, lasteunistuste täitmisesse panustama,” rääkis Meinberg-Kadai. “Nagu ikka unistavad lapsed uuest nukust, autost või legost, nii leiabki selliseid soove ka inglipuult. Oleme tänulikud kõikidele heategiatele, kes aitavad neid jõulusoove ellu viia,” lisas Meinberg-Kadai.

“Täname kõiki heategijaid, kes on oma panuse andnud, et lastel, kelle vanematel napib võimalusi kingituste soetamiseks tulevad rõõmsad jõulud ning aitäh juba ka neile, kes võtavad täitmiseks viimased kingisoovid,” ütles algatuse eestvedaja Maxima Eesti avalike suhete juht Katja Ljubobratets. Paljud kingid on jõudnud juba Maxima infoletti või kassasse, ent mitmed soovidest on veel inimeste käes. “Kingitusi ootame samasse kauplusesse, kust on valitud kingisoov. Selleks, et laste jõuluunistused täituksid just pühade ajal, palume kingitused tuua kauplusesse hiljemalt esmaspäeval 11. detsembril,” lisas Ljubobratets.

Vähekindlustatud perest pärit lapsele jõulukingituse tegemiseks tuleb valida Maxima kaupluses asuvalt inglipuult lapse jõulusoov. Inglipuude asukohad ja täitmata kingisoovide arvu leiab Inglipuu kodulehelt www.maxima.ee/inglipuu. Infot uuendatakse kord päevas. Ostetud kingituse saab pakkimata kujul jätta kas Maxima infoletti või kassasse. Maxima hoolitseb kingituste pakkimise eest ja pakkide lasteni toimetamisel on abiks piirkonna sotsiaaltöötajad.

Vooremaa