Luua Metsanduskooli nõukokku sai Urmas Astel

Kunagi kuulus Luua Metsanduskooli nõukokku eelmine Palamuse vallavanem Märt Jallakas. Aastaid omavalitsuste esindaja selle ametikooli nõukogus  puudus, kuid seoses seaduse muutumisega tekkis omavalitsustel jälle vajadus nimetada sinna  oma esindaja.

Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse töötaja Ülle Antoni sõnul peeti valiku tegemisel silmas Urmas Asteli kogemusi ja põhjalikku kursisolekut erinevate eluvaldkondadega. ?Palamuse vallavanem sobib Luua metsanduskooli nõukogusse ka seetõttu, et ametikool asub Palamuse vallas,? märkis Anton.

?Nõukogu liikmena püüan aidata metsanduskoolil leida lahendusi, mis on seotud õppeasutuse kommunaalpoolega ? elamufondi, veevärgi ja kanalisatsiooniga. Tasuks mõelda, ehk saaks seda sfääri tulevikus haldama hakata kohalik omavalitsus,? rääkis Urmas Astel.

 ?Urmas Asteli mõttekäik kooli arengu suhtes on igati õige,? ütles Luua Metsanduskooli direktori kohusetäitja Priit Kirsimäe. ?Loodame head koostööd kõikide Jõgevamaa omavalitsustega. Usutavasti saavad nad abiks olla ka kooli tutvustamisel oma piirkonna noortele, et neil tekiks huvi meile õppima tulla.?

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus