Luua Metsanduskool viis Teeviidale harvesteri

Neljapäeval alanud ja laupäeval lõppevale noortele edasiõppimisvõimalusi tutvustavale infomessile Teeviit viis Luua Metsanduskool harvesteri imitaatori, seega saavad kõik tulevased metsamasina juhiks soovijad kohe järele proovida, kas nad selle keerulise masina roolis ka toime tuleksid.

Metsanduskooli arendusjuht Anu Vaagen ütles, et metsamasinate juhtivõpetaja Andres Müürisepp võttis kaasa ka kaks metsamasinatega sina peal olevat õpilast ja see tandem võtab n-ö põhilöögi enda peale. “Näitame messil, mida üks kool suudab pakkuda, meil on esindatud kõik erialad, nii et ka maastikuehitus- ja metsandushuvilised ei pea pettuma,” kinnitas Vaagen.

Tema hinnangul on messil käimine vajalik, sest saab kooli vastu huvi tekitada ja nii lisandub uusi õppureid. “Olulised on ka kõikvõimalikud suhted ja sidemed, otsime ka koostöövõimalusi,” lisas kooli arendusjuht.

Noorte infomessi Teeviit peetakse Eesti Näituste messikeskuses kuueteistkümnendat korda. Infomessi korraldab noorsootöö keskus. Messil pakutakse infot õppimise, koolituse, täiend- ja ümberõppe, vaba aja veetmise, tööhõive ja kõige muu kohta, mis noortele korda läheb.

Kindlasti tasuks läbi astuda karjäärikohvikust, jälgida ka laval ning õppekeskuses toimuvat. Laupäeval on mess avatud kella 16ni.

iii

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus