Lühidalt spordist

Järjekordne esikoht

Põltsamaa perede ja sõpruskondade 2007. aasta esimesel võrkpalliturniiril Felixhallis oli järjekordselt parim Võisiku küla Kuuri talu võistkond, kes võitis 5 vastasvõistkonda 2:0. Võistkonda kuulusid seekord pereisa Juss Maurer, poeg Märt, tema abikaasa Maarika, Ardo Rosin, Kristi Mänd ja Jaanus-Janari Kogerman.

Teise koha sai tasavägistes mängudes Uuskülade-Pedoskite koondvõistkond Lustiverest. Järgnesid Emajõed ja Goro?kod.

Tasavägine maleturniir

Möödunud laupäeval Põltsamaal Rivaali kohvikus peetud maleveteranide turniir kujunes üpris tasavägiseks ja pingeliseks. Paremad kohad jagati alles viimases voorus. Poolepunktise eduga võitis Villu Ojassalu Põltsamaalt Puurmani mehe Eduard Rumvoldi ees. Kolmandat-neljandat kohta jagasid maakonna 2006. aasta meistrivõistlustel kolmandaks tulnud Arnold Jakobi Jõgevalt ning Jaan Soone Adaverest, jäädes võitjast maha ühe punktiga.

Maleveteranide eestvedamisel viiakse 17. märtsil Jõgeval läbi esimene malemat? maakonna kolme linna ja 10 valla vahel 30 laual. Osaleb 95 mees- ja 5 naismängijat. Juba praegu on huvi selle kohtumise vastu suur.

Võitis stabiilseim paar

Põltsamaa bridziturniiril paaridele teeb tavaliselt kaasa 6-8 paari, kellest esikolmikusse on aeg-ajalt jõudnud kõik, teistest sagedamini aga Viirelaid-Kapp ja Sutt-V. Ojassalu ning K. Ojassalu-Mek?un.

Viimasel turniiril olid jälle võidukad Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp, võites Sutti-Ojassalut 16:0.

1. veebruaril tehakse Põltsamaal Hullava Naise pubis algust maakonna meistrivõistlustega bridzis paaridele.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus