Lühidalt spordist

Veteranid pidasid aastakoosolekut

Eesti Kergejõustikuveteranide Assotsiatsioon pidas oma aastakoosolekut taas Põltsamaa kultuurikeskuses enam kui saja kahekümne tublima veterani osavõtul. Esmakordselt tehti seda oma lipu all ja oma hümni lauldes.

Eesti Spordiveteranide Liidu esimees Valdek Lõuk ja assotsiatsiooni president Enno Akkel autasustasid tublimaid kergejõustiklasi ja sangpommi mitmevõistlejaid. Parimate kergejõustiklaste auhinna võtsid vastu pealinlased Helvi Erikson ja Ants Palmar, sangpommi mitmevõistlejad Heino Põldoja Jõgevalt, Ülo Kuusk Palamuselt ning Ain Kurs Puurmanist.

Mälumängus said meie veteranid Tartu järel ja Tallinna ees teise koha.

Rõõm pallimängust

Torma uues spordihoones mängisid võrkpalli Mustvee, Jõgeva ja Põltsamaa piirkonna nais- ja meesveteranid. Naiskondadest viisid esikoha Põltsamaale Kaja Toom, Sirje Goro?ko, Ene Vaasna, Anne Pern, Karin Uusküla ja Merike Ohno. Meeskondadest võitis Jõgeva: Enn Kangur, Gunnar Koll, Andres Sukk, Maido Maasing, Mati Braun ja Matti Põder.

Nelikute turniir brid?is

Põltsamaa linna juubeliürituste sarjas mängiti ka brid?i. Nelikute turniiril võitsid suure ülekaaluga Lembit Kapp-Jaan Sutt Pajusi vallast ning Endel Kiisk-Villu Ojassalu Põltsamaa linnast. Endel Epro-Eduard Rumvolt ja Ants Meerits-Raivo Sikk olid teised, Jaak Sibul-Ain Maantee ning Kalle Ojassalu-Jüri Mek?un kolmandad.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus