Lühidalt spordist

Vabariigi paremik oli kohal

Omaaegse maanoorte kuulitõuketsempioni (1952) Endel Eerme V mälestusvõistlust kergejõustikus soosis ilus ilm. Ka võistlusrajad olid hästi korrastatud. Kaasa tegid Euroopa ja maailma spordiveteranide meistrivõistlustelt meile auhinnalisi kohti toonud Hilja Bakkof, Silvi-Mai Eerma, Priit Paalo, Anton Laus, Meinhard Kirm ja Raimo Sarv.

Võisteldi kuulitõukes, kettaheites ja odaviskes. Naistest kogus kolme ala peale kokku kõige rohkem punkte Silvi-Mai Eerma (2935). Järgnesid Hilja Bakkof ja Maret Piirak. Meeste parimana sai Lembit Talpsepp Tallinnast 2531, Raimo Sarv Mulgimaalt 2364 ning Villu Ojassalu 2319 punkti.

Ühises piknikulauas maitsti Põltsamaal toodetut ja võeti vastu võitjakarikad, väärtuslikud auhinnad.

Maakonna meister on Vladimir Valejev

Põltsamaal on Eestimaa üks nägusaim kurniväljak. Maakonna selle aasta meistrivõistlustel oli parimas vormis 62-aastane Vladimir Valejev. Teise ja kolmanda koha pärast käis tasavägine heitlus Tabivere valla taluniku Einar Paabo ja põltsamaalase Villu Ojassalu vahel. Kahe enam välja visatud kurniga sai teise koha Ojassalu. Napilt jäi neist maha Aare Targama Põltsamaa vallast.

Esmakordne jõuproov

Imavere valla abivallavanema Aare Järviku ja Põltsamaa linnavolikogu liikme Villu Ojassalu eestvedamisel saab pühapäeval, 10. oktoobril Imaveres teoks esmakordne sportlik sõpruskohtumine kahe omavalitsuse töötajate ja volikoguliikmete vahel. Võisteldakse petankis, jalg- ja võrkpallis, kuulitõukes ning saskumängus.

Sasku avavoor on 26. septembril

Põltsamaa kandis mängitakse saskut sügis- ja talvekuudel kaks korda kuus. Tänavune sügishooaeg avatakse turniiriga 26. septembril kell 18 Järvamaal Imavere kõrtsis. Järgmised kuus sügisturniiri mängitakse Põltsamaal, Pajusis, Lustiveres ja Kõos.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus