Lühidalt spordist

Mälestati  Endel Eermet

Omaaegse Põltsamaa rajooni ühe mitmekülgsema spordimehe, 1952. aasta üleliidulise maanoorte kuulitõuket?empioni Endel Eerme VI mälestusvõistlustel võisteldi tema lemmikspordialadel kuulitõukes, kettaheites ja odaviskes.

Naistest oli taas ülekaalukas võitja Silvi-Mai Eerma, jättes teiseks kodulinlase Maret Piiraku ja kolmandaks Urve Rillo Palamuselt.

Meestest kogus kolme alaga suurima punktisumma mälestusvõistluste algataja ja läbiviija Villu Ojassalu Ülo Kuuse ja Vello Soometsa ees.

Vaige Ant ja Vladimir Valejev võidukad

Maakonna meistrivõistlustel petangis Põltsamaal tegi naistest ainsana kaasa Vaige Ant. Meestest võistlesid eelvõistluste parimatena I-II koha pärast  Põltsamaa Felixi mehhaanik Vladimir Valejev ja Põltsamaa ÜG XI klassi noormees Raido Kivikangur. Tulemusega 13:11 võitis Valejev. III ja IV koha mängus oli Arvo Orgusaar 13:9 parem  Villu Ojassalust.

Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp maakonna meistrid

Kuigi maakonna meistrivõistlustel bridzis paaridele on pidamata veel kolm vooru, on endale juba meistritiitli kindlustanud Mihkel Viirelaid ja Lembit Kapp. 17. Voorus mängisid nad välja viienda järjestikuse esikoha.

Noorjalgpallurite hinnatav võit

Põltsamaa Spordi A-klassi jalgpallurid pidasid esmaspäeval ülimalt pingelise kohtumise alagrupi liidrite võrukatega ning võitsid 3:2. See võit oli olulise tähtsusega alagrupi võitjaks pürgimisel.

Spordi täiskasvanute meeskond mängis aga viimased kaks mängu Eesti meistrivõistluste III liigas järvakatega. Järva-Jaanist saadi jagu 7:1, Koerust 5:2.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus