Lühidalt spordist

Olümpiapäev õnnestus igati

Võisiku küla V olümpiapäev 1. septembril  oli pühendatud lastele ja Võisiku hooldekodu spordihuvilistele elanikele. Kõigepealt sõideti kanuudega kohalikul järvekesel, seejärel mängiti osavus- ja täpsusmänge, visati täpsust nooltega ja lasti õhupüssist plastpudelite pihta. Peeti maha ka tasavägine jalgpallikohtumine.

Külatoas sai iga osalenu tänukirja ja lilleõie.  Põltsamaa piirkonna juhtivkonstaabel Üllar Sõmera rääkis avaliku korra austamisest, liikluskultuurist, meelemürkide kahjulikkusest.

 

Spordiveteranid võistlesid Maarja-Magdaleenas

14. korda selgitasid maakonna spordiveteranid-kergejõustiklased Maarja põhikooli staadionil endi hulgast parimaid.

Naistest oli suurepärases vormis Silvi-Mai Eerma Jõgevalt, kes tõukas kuuli 11,11, mis annab vanuseastet arvestades mitmevõistluse punktitabeli järgi 1309 punkti. Viie alaga ( 100 m jooks, kaugushüpe, kuulitõuge, kettaheide, odavise) kogusid naistest kõige enam punkte Maret Piirak Jõgevalt ja Marju Kõre Tormast, meestest Villu Ojassalu Põltsamaalt ja Andi Einaste Jõgevalt.

Kolmelt heite-tõuke alalt said kõige enam punkte naistest Silvi-Mai Eerma, Urve Rillo Palamuselt ja Ülle Kirpu Jõgevalt, meestest Uno Valdmest Põltsamaalt, Evald Veedla Tabiverest ja August Koni Kaareperest.

Petangis olid parimad Vaige Ant Põltsamaalt, Hille Kirpu ja Riina Laumets Puurmanist, meestest põltsamaalased Arvo Orgusaar, Vladimir Valejev ning Andi Einaste.

Võistlused viisid heal tasemel läbi Tabivere valla spordijuht Toomas Rosenberg, kehalise kasvatuse õpetajad Rutt Taniloo ja Rein Jõeveer ning endine Maarja kooli direktor Enn Pärtelpoeg.

 

Brid?iuudiseid

Maakonna meistrivõitlustel bridzis paaridele said 15. voorus 7. esikoha Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp. Lisaks sellele on neil võistlusprotokollis kirjas üks esikoha jagamine ning kaks kolmandat kohta.

Kümme auhinnalist kohta on välja mänginud Sutt-V. Ojassalu, seitse esikolmiku kohta on kirjas K. Ojassalul-Kivikul.

Kapp-Viirelaid on 99-protsendilise tõenäosusega kindlustanud endale meistritiitli,  teisele ja kolmandale kohale pretendeerivad praeguse seisuga viis paari.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus