Lühidalt spordist

Põltsamaal võistles ka edetabeli juht

Põltsamaa heitjate-tõukajate esmaspäevaõhtusel seeriavõistlusel tegi kaasa ka omal ajal Pisisaare Algkoolis õpetajate Elvi Benderi ja Heli Lehiste innustusel sportima hakanud Anu Teesaar, kes neil päevil parandas oma isiklikku kuulitõukerekordit 70 cm võrra, tõugates 15,68 ja asudes selle tulemusega juhtima Eesti naiste kuulitõuke edetabelit. Põltsmaal tõukas Anu Teesaar kuuli 15,54.

Kettaheiterekordit parandas ta  nädal tagasi 41,41 meetrilt 45,46-le.

Omanäoline võistlus

Eelmise nädala neljapäeva õhtul peeti Võisiku küla palliväljakuil omanäoline ja kaasakiskuv võistlus võrk- ning jalgpallis, kus teineteise mänguoskusi võrdlesid Ojassalud ja Võisiku-Kundrussaare küla pallimänguhuvilised.

Ojassalude eest olid väljas võistluse algataja 76-aastane Villu, tema õepojad Arne ja Vello, Arne tütar Ellen, Villu noorema õe tütar Merike, tema tütrepoeg Kristo ja kolmanda põlvkonna esindaja Marten.

Võisiku-Kundrussaare võistkonna tuumiku moodustasid Juss Maurer, tema tütar Maarja ja poeg Märt ning Merilin ja Mihkel Tamm.

Ennisti-Lindsaare teistkordne võit

Maakonna bridzi meistrivõistlustel mängiti X voor, kus said teist korda esikoha Eino Ennist-Ago Lindsaar, jättes teiseks Rumvoldi-Epro ja kolmandaks Suti-Ojassalu.

Kaheksa parema vooruga hoiab kindlalt liidrikohta Kapp-Viirelaid.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus