Lühidalt spordist

Mälestatakse Villem Metsanurme

Villem Metsanurm oli mitme aastakümne üks tublimaid spordimehi omaaegses Jõgeva rajoonis ja maakonnas. Paremaid tulemusi saavutas ta kettaheites, olles spordiveteranina kümmekond aastat vabariigi esikolmikus.

Eeloleval laupäeval, 2. juunil algusega kell 11 mälestatakse Voorel Villem Metsanurme kuulitõuke, kettaheite ja odaviske võistlustega. Mängitakse ka kurni ning võrkpalli ja petanki. Lastele korraldatakse osavusmänge. Viiakse elu Eesti Spordi VI kongressi üleskutsel “Sportiv Eestimaa?.


“Sportiv Eestimaa?

Eesti Spordi VI kongress algatas möödunud aasta oktoobris kampaania “Sportiv Eestimaa?, kutsudes kõikjal korraldama massilisi tervise- ja harrastusspordi üritusi. Alguse tegid Villu Ojassalu, Ants Prii ja Arnold Jakobi algatusel Põltsamaa ning Jõgeva piirkonna maletajad, kohtudes 25 laual Põltsamaal. Mai esimesel poolel sporditi hoogsalt Põltsamaa vallas Võisiku külas, kus tõugati kuuli, kus jalgpallis oli külalisvõistkonnaks teater Vanemuine, kus malehuvilistele andis simultaani kahekordne maailmameister kirimales Tõnu Õim.

Maakonna spordiveteranide klubi initsiatiivil ja kohaliku spordiaktiivi abiga viiakse juunikuus neljapäevaõhtused spordivõistlused (kell 18.30) läbi; Pajusi pargis 7. juunil, Võisiku külas 14. juunil ja Lustiveres 21. juunil. Põhialadeks on kuulitõuge ning võrkpall, lastele täpsus- ja osavusmängud.


Seekord edukamad Rumvolt-Epro

Maakonna meistrivõistluste VIII voorus bridzis paaridele kogusid võitjaina Eduard Rumvolt-Endel Epro 65, Jaan Sutt ? Villu Ojassalu 64, Eino Ennist ? Ago Lindsaar ja Kalle Ojassalu ? Raivo Sikk 63 punkti. Üldarvestuses hoiavad endiselt liidrikohta Mihkel Viirelaid ? Lembit Kapp

VILLU OJASSALU

blog comments powered by Disqus