Lühidalt spordist

Selgus parim Bridzipaar

Pajusi kultuurimajas kolmandat aastat järjest peetud Eesti Sordiveteranide Liidu meistrivõistlustel bridzis paaridele ja nelikutele mängisid hästi Eduard Rumvolt Puurmanist ja Endel Epro Põltsamaalt ning Ago Lindsaar Kamarist ja Eino Ennist Põltsamaalt, tulles paaridest vastavalt esimeseks ja kolmandaks.

Nelikute võistlustel jäid varem kahel korral võidutsenud Viirelaid-Kapp ja Sutt Ojassalu neljandaks, Rumvolt-Epro ja Lindsaar-Ennist kuuendaks.

Põltsamaa valla meesvõrkpallurid finaalturniirile

Felixhallis läbi viidud meeste võrkpalli alagrupiturniirilt pääsesid 6.-8. juulini Valgas toimuvate Jõud XII suvemängude finaalvõistlustele Pärnumaa Paikuse ja Põltsamaa valla võrkpallurid. Põltsamaalased Alar Paas, Priit Piirak, Priit Pall, Mart Markus, Mikk ja Ott Pedosk, Martin Uusküla, Martin Petrov võitsid 2:0 Haiba ja 2:1 Jõhvi valda ning kaotasid 1:2 Paikusele.

Sasku-uudiseid

Selle aasta maakonna saskumängu esivõistluste turniir oli eriti tasavägine. 82 punktiga võitsid esikohaonupojad Otto ja Kaljo Ojassalu. 78 punkti kogusid Ants Juhandi-Janek Samet, 76 punkti Kristjan Oper- Anti Kivimets ning Margus Haan-Jaan Palts, 75 punkti Jaan Pagel-Lembit Ojamaa, Markus ja Raul Kill ning Ahto Kont-Mart Võsa.

Võistlesid võrkpalliveteranid

Jõgeva ja Põltsamaa piirkonna võrkpallihuvilised veteranid kohtusid sel aastal juba teist korda ning tundsid rõõmu tasavägisest mängust. Jõgeva naiskond sai magusa revan?i Torma kaotuse eest, võites 3:2.

Jõgeva meeskond võitis 3:1.

Võitjatest olid tublimad mängijad Airi Riiman, Ellen Kliiman, Enn Kangur ja Gunnar Koll, kaotajate poolelt Kaja Toom, Aimi Anniste, Peeter Jaani ja Tiit Brück.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus