Lühidalt spordist

Peeter Peetsi X mälestusturniir males

Aastaid tagasi I järgu tasemel malet ja bridzi mänginud Peeter Peets oli ka igati lugupeetud Põltsamaa linna kodanik ja aktiivne ühiskonnategelane.

Tema X mälestusturniiril osalesid ka tema pojad Toivo ja Väino, nende lasteaiaealised pojad tegid aga esimesed ratsukäigud.

Turniiri võitis kümnendat aastat seda korraldanud Villu Ojassalu Enno Lillemetsa ja oma vanema venna Otto ees.

Mängiti II voor

Maakonna meistrivõistlustel bridzis nelikutele mängiti II voor (võitjad selguvad nelja vooru järel). Nagu I voorus, nii ka teises said ülekaaluka võidu Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp ja Jaan Sutt-Villu Ojassalu. Teiseks tulid Ants Meerits-Raivo Sikk ja Eduard Rumvolt-Endel Epro.

Linnamängijate võit

Kolmas sõpruskohtumine saskus Põltsamaa linna ja ümbruskonna valdade vahel lõppes 306:276 linnamängijate kasuks. Paremad paarid olid Kaljo ja Otto Ojassalu (Põltsamaa vald), Altoja-Ottis, Margus ja Raul Kill, Madis Kill-Kippus (kõik linnast).

Põltsamaa gümnasistide võit võrkpallis

Noorte spordiklubi “Ludus” poolt traditsiooniliselt korraldataval noormeeste võrkpalliturniiril Felixhallis jätsid Põltsamaa ÜG mängijad Mihkel Pedosk (kapten), Kristjan Kanniste, Anti Kivimets, Ivar Valksaar, Mart Margus, Janel Jürissaar, Taavi Toom, Alo Lints turniirivõidu koju, võites teiseks tulnud Kadrina Keskkooli 3:0 ning kolmanda kohaga leppima pidanud Tõnismäe Reaalgümnaasiumi 3:1.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus