Lühidalt spordist

Maadlejad on agarad

Põltsamaa maadlejad oma entusiastliku treeneri Arved Külanurme eestvõttel on virgad treenima ja võistlema. Hiljuti toimunud Põltsamaa ÜG klassidevahelisel sumovõistlusel osales 62 tulevikulootust. Meeldiva üllatusena tuli esikohale IVa klass.

Jõgevamaa lahtistel kadettide vabamaadluse meistrivõistlustel Felixhallis tegi kaasa 122 noort 12 klubist. Parimad olid tüdrukutest Olesja Steptsenko, Kersti Allik, Jaanika Rähn ja Airika Andruse, poistest aga Aimar Andruse, Ander Vaher, Sander Orion, Aavo Olgo. II kohaga pidid leppima Ardi Andruse, Joonas Põldre, Sander Kütt, Johanna Kikkas ning Triin Vridolin.

Eesti täiskasvanute vabamaadluse meistrivõistlustelt Viljandist tõi Lustivere mees Aavo Olgo koju pronksmedali.

Mängiti II voor

Maakonna meistrivõistlustel bridzis paaridele mängiti II voor. Esikoha said 68 punktiga Kalle Ojassalu-Jüri Mek?un. Jaan Sutt-Villu Ojassalu jäid maha 1 ja Eduard Rumvolt-Endel Epro 7 punktiga. Tagumistele kohtadele jäeti I vooru võitjad Viirelaid-Kapp ja Põltsamaa jõe talimängudel ülekaalukalt võidutsenud Meerits-Sikk.

Linnameeste kaksikvõim

Põltsamaa piirkonna talvistel saskuvõistlustel on mängitud seitsmest voorust viis. Kaksikvõimu on haaranud 321 ja 316 punktiga Põltsamaa linna saskusõbrad Hillar Raudla-Aivo Haan ning Ants Juhandi-Janek Samet. Lustivere meestel Ahto Kondil-Mart Võsal on võistlustabelis 300 punkti.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus