Lühidalt

Valdade alagrupivõistlustest 

Valdade XIX talimängude alagruppides kabes, males, lauatennises ning naiste ja meeste korvpallis oli kabes võistlemas Palamuse viisik, kes ka finaali pääses.

Lauatennises said finaali Tabivere ja Põltsamaa vald, males meie maakonnast osalejaid polnud.

Kõige enam võistkondi oli üldiselt väljas lauatennises — 20. Males osales 19 ja kabes 17 võistkonda.

Meeste korvpallis sai meie maakonnast finaali Tabivere, Torma oli oma grupis kolmas.

Naiste korvpallis oli esindusi kokku väljas 15, Jõgevamaad esindas Jõgeva vald. 

Kabeuudiseid

Sellel aastal viib Jõgeva Kabeklubi oma seeriavõistlused läbi neljas etapis.

Esimesel jõuproovil said meistrid Enno Eerma ja Uno Plakk kaksikvõidu, teenides mõlemad 13 punkti. 12 punktiga järgnesid  Kaarel Ots, Algo Laidvee ja Kaljo Siimer.

Enn Rüütsalu memoriaalvõistlustel oli 18 osalejat. Paremad olid V. Lüüs 15, M. Haljas 13 ja R. Karjus 12 punktiga.

29. jaanuaril algusega kell 10 peetakse Virtuses Jõgeva linna ja valla meistrivõistlused. 

SULEV LUHT 

Pühapäeval peetakse Kuremaa järvel jäärajavõistlusi

Sel pühapäeval peetakse Kuremaa järvejääl võistluse “Kuremaa jää 2011” avaetapp Lion Tony Pool Club karikatele. Kokku võisteldakse kaheksas masinaklassis: 2WD noored, 2WD naised, 2WD esivedu, 2WD tagavedu, 4WD ning 2WD sport (piik), 4WD sport (piik) ja 2WD ERK (piik). Võistlusel osaleda soovijad peavad ennast registreerima hiljemalt reedel kell 17.00.

Praeguseks on juba nimekirjas üle viiekümne osaleja. Pühapäeval kell 9.45 plaanitakse alustada võistlussõitudega. Võib eeldada, et põnevaimaks kujunevad masinaklassi ERK 2WD sõidud, kuna rajale minnakse ühisstardist ja võisteldakse autokrossi reeglite järgi. 25. jaanuariks oli selles klassis osalemiseks oma nime üles andnud viis võistlejat: Rainer Kens, Janno Ligur, Kalmer Vaht, Silver Havamaa ning äsja uuema võistlusauto soetanud Toomas Lõhmus.

Karikavõistlustel peetakse maha eeldatavalt kolm etappi. Avaetapp sõidetakse Kuremaal, teine karikavõistluste etapp peetakse Pärnus ning kolmas ja ühtlane viimane Lion Tony Pool Club karikavõistluste sõit viiakse läbi Kamari järve jääl.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus